CORINNE’S COLUMN #24

CORINNE'S COLUMN #24
CORINNE'S COLUMN #24
CORINNE'S COLUMN #24
CORINNE'S COLUMN #24
CORINNE'S COLUMN #24
CORINNE'S COLUMN #24
CORINNE'S COLUMN #24
CORINNE'S COLUMN #24
CORINNE'S COLUMN #24
CORINNE'S COLUMN #24
CORINNE'S COLUMN #24
CORINNE'S COLUMN #24
CORINNE'S COLUMN #24

Corinnes Column

Mercedes , de schaduw-Carmen

Aangezien ik sinds alweer 3 jaar als customer service agent voor de truck-afdeling van Mercedes Benz werk, heb ik besloten dat mijn comeback column voor Opera Gazet over Mercedes moet gaan. Maar niet over het automerk maar over de rol van Mercedes, een van de vriendinnen van Carmen in de gelijknamige opera van Bizet. Ik had al 2 keer Carmen mogen zingen en vertolken in producties met amateurgezelschappen van heel goed niveau en werd gevraagd om Mercedes te zingen en spelen in een productie geregisseerd door enfant terrible Calixto Bieito, een Spaanse regisseur van wereldroem die niet vies was van Colombiaans “waspoeder”; zijn producties staan erom bekend dat er veel lichaamsvocht vloeit. Laten we het zo zeggen: Calixto’s credo is het Griekse πάντα ῥεῖ (panta rhei, alles stroomt). Of dat nu fake bloed, fake urine of fake sperma is…

Het ging om de 2e-cast Mercedes bij de Vlaamse Opera in Antwerpen en Gent. Dat betekende dat ik de eerste repetitieweken vanuit het auditorium toekeek hoe Mercedes nummer 1 het deed, wat ze moest doen op toneel, haar moves, opkomsten en waar af te gaan. Enfin ik schaduwde de schaduw-Carmen die Mercedes heet .

En natuurlijk was Mercedes dit keer Bieto’s lichaamsvochtobject.

Terwijl Carmen boven op de Mercedes-automobiel de macarena danste, kronkelde Frasquita op de motorkap. Mercedes deed intussen een lapdance op  Le Dancairo die languit op het toneel lag.  Daarna verdwenen die laatste twee achter de ene geopende deur van de auto en leek het alsof Mercedes hem daar een BJ gaf.

The happy ending bestond er dan uit dat Mercedes vanachter de autodeur omhoogkwam en vol nonchalante walging het fake sperma uitspuwde op toneel. Eindelijk was het dan mijn beurt om tijdens de repetities, die met mij ingepland waren met Calixto, te laten zien wat ik ervan zou bakken.

Best spannend, aangezien Calixto zijn ongenoegen over de prestaties van zangers qua acteren nooit onder stoelen of banken stak. Maar hij was heel erg tevreden over me en zei zelfs: Wow, you are a naturel, I love the disgusted look on your face when you spit out the sperm (een bekertje melk gemengd met water dat ik dronk maar niet doorslikte, achter het Mercedesportier, buiten het zicht van het publiek). Ik antwoordde: Well thank you, because you know, the taste of real sperm is disgusting!

Calixto beaamde dat met net iets te veel enthousiasme.

Opera Gazet

Dus je denkt , ole, oleee, oleeee dit gaat goed tot ik dan op een vrije ochtend besloot naar de kapper naast het operagebouw te gaan en mijn haar kort te laten knippen en blonderen. Nietsvermoedend liep ik door de operagebouw wandelgangen en plots kwam Calixto met gevolg mij tegemoet. Calixto stopte en begon keihard te schreeuwen “What the f*ck did you do to your hair? I loved it but now I hate it! It is too short.”

Mijn antwoord op die tantrum was, na even slikken (pun intended): “What the hell is wrong with you? The other Mercedes’s hair is even f*cking shorter than mine…… so what is the problem here ?”

Dat werkte op de een of andere manier. Plots werd Calixto rustig en zei “I am sorry, no it is ok, I love your stage personality and I love your acting, all is gonna be fine” en een beetje verward liep hij door, gevolgd door zijn team.

De volgende verrassing was dan dat de zanger die Le Dancairo zong, mij vroeg om ajb niet echt boven op hem te gaan zitten tijdens de lapdance, zoals we dat gerepeteerd hadden, omdat die avond zijn vrouw in het publiek was.

Ik beloofde het met de hand op mijn gipsy schaduw-Carmen hart en daalde nog wellustiger dan de andere keren af bovenop zijn kroonjuwelen. Ik hoorde hem fluisteren “Oooh shit !

Tja, never trust Mercedes, the shadow Carmen.


CORINNE'S COLUMN #24
CORINNE'S COLUMN #24
CORINNE'S COLUMN #24
CORINNE'S COLUMN #24
CORINNE'S COLUMN #24
CORINNE'S COLUMN #24
CORINNE'S COLUMN #24
CORINNE'S COLUMN #24
CORINNE'S COLUMN #24
CORINNE'S COLUMN #24
CORINNE'S COLUMN #24
CORINNE'S COLUMN #24
CORINNE'S COLUMN #24
5 1 vote
Article Rating
Corinne Romijn

COLUMNIST

Corinne Romijn is a Dutch opera singer. She has sung many mezzo-soprano roles in the major opera houses in Barcelona, Paris, Brussels, Antwerp, Strasbourg, Nancy, Amsterdam and Vienna. She lives in Greece, on the beautiful island of Crete.

No Older Articles
No Newer Articles
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Newest
Oldest Most Voted